Erkeklerin Sizden Hoşlandığını Gösteren 8 İşaret

Erkeklerin Sizden Hoşlandığını Gösteren 8 İşaret

Bir erkeğin sizi sevip sevmediğini nasıl merak ediyorsunuz? Karışık sinyallerle mi acı çekiyorsunuz? Seni bir arkadaştan daha çok sevdiğini gösteren işaretlere mi bakıyorsun? Başka yerde arama; İşte bir adamın seni sevdiği 8 işaret

Bağlandığımız biriyle tanıştığımızda hepimiz bu hissi yaşadık ama aynı şekilde hissedip hissetmediklerinden emin değiliz. Arkadaş mı yoksa daha fazlası mı olmak istiyorlar? Sizinle ilgileniyorlar mı yoksa sadece kibar mılar? Bunu bilmek zor olabilir (tabii ki doğrudan sormadan). Ama endişelenme, yardım etmek için buradayız.

Erkeklerin Sizden Hoşlandığını Gösteren 8 İşareti paylaşıyoruz.

Mutlaka Temas kuracak

Basit kural şudur: eğer sizi seviyorsa, iletişim halinde olacaktır. Onunla iletişim kurmasının ne kadar süreceği kişiliğine bağlı olacaktır, ancak oyun oynamıyorsa, bir veya iki günden fazla sürmez. Bu, ilk hareketi yapmamanız gerektiği anlamına gelmez. Telefon beklemenize gerek yok. Ancak, konuşmayı her zaman başlattığınızı fark ederseniz, sizi gerçekten sevip sevmediğini veya sadece kibar olup olmadığını değerlendirmeniz gerekebilir.

Vücut Diline Önem Gösterecek

Sizi bir arkadaştan daha çok sevdiğine dair ince işaretlere dikkat edin. Beden dili açık ve rahat? Eylemlerini yansıtıyor mu? Sana dokunmak için mazeretler buluyor mu? Sizi bir kalabalığın içinde yönlendirmek için sırtınızın küçük kısmına bir el koyuyorsa veya akşam yemeğinde size oldukça yakın temaslar sağlamaya çalışıyorsa, sizi sevmesi noktasında önemli bir unsur olarak düşünebilirsiniz.

Detayları hatırlayacak

Bir erkek sizi gerçekten sevdiğinde, söylediklerinizi dinlemek için gerçek bir çaba harcayacaktır. Haftalar sonra ilk randevunuzda bahsettiğiniz küçük ayrıntıları getirdiğini görebilirsiniz . Seni seviyorsa, dikkat ettiğini göstererek sizi etkilemek isteyecektir. O da sana açılmaya başlayabilir. Kişisel bilgilerini paylaşmaya başlarsa, özellikle de iyi görünmesini sağladığında şaşırmayın!

Sana iltifat edecek

Size övgüler sunuyor olması onun sevdiği en açık işaretlerden biridir. Bu onun sizi fark ettiğini ve sizi iyi hissettirmek istediğini söylemenin yolu. Erkekler görsellere önem verirler, bu nedenle fiziksel görünüşünüz hakkında yorum yapma olasılıkları kadınlardan çok daha fazladır (tabii ki diğer nitelikleriniz de!) Bu kuralın tek istisnası, söz konusu kişinin zaten yakın bir arkadaş olması. Daha fazla bir şey ifade etmeden size iltifat etmeyi tercih edebilirler.

İlgi alanlarınızla ilgilenecek

İlgi alanlarınızla ilgilenerek size her zaman yakın olduğunu göstermeye çalışması ve diğer tüm noktalar hepsi sizi etkilemekle ilgili. Eylemler genellikle kelimelerden daha yüksek sesle konuşulur. Birdenbire bulunduğunuz ortama gelerek size olan mesafesini yakın tutan biri kesinlik size karşı ilgi besliyor demektir.

Arkadaşlarına senden bahsedecek

Seni gerçekten sevdiğinde, çevresindeki herkesin bunu bilmesini isteyecek. Sizi arkadaşlarına ve ailesine göstermek isterse harika bir işaret. Aslında, sizi hayatının farklı alanlarına dahil etmeye çalıştığına dair herhangi bir işaret sizi sevdiğini gösterir. Sizi bir yemeğe davet ediyor olsun ya da potansiyel yeni bir iş konusunda fikrinizi almak olsun, sizi günlük hayatının bir parçası haline getirdiği için arkadaşlarınıza her zaman sizden bahsedecektir.

Göz teması kuracak

Göz teması sadece flört taktikleri değil , sizi sevdiği en iyi işaretlerden biridir. Özellikle birlikte konuşurken göz temasını sürdürmek için çaba gösterirse, bu harika bir işarettir. Özellikle de bakışlarınızı rahat bir bakıştan öteye tutuyorsa, odanın diğer tarafından da gözünüzü yakalamaya çalışıp çalışmadığını kontrol edin.

Kişisel sorular soracak

Sorduğu sorulara ve hatta soru sorup sormadığına dikkat edin. Onunla etkileşimleriniz doğrultusunda tek taraflı hissediyorsa veya tek kelimelik yanıtlar ortaya çıkarıyorsa, muhtemelen ilgilenmiyor. Birisi konuşmayı sürdürmek istediğinde sorular soracaktır, çeşitlili bahaneler ile iletişimini devam ettirmeye çalışacaktır. Ve eğer sizi seviyorsa, bu sorular muhtemelen kişisel sorulardan ibaret olacak ve böylece size gerçekten ilgilendiğini görebileceksiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.